Advego Plagiatus

Advego Plagiatus
100

Загальний рейтинг антиплагіату

Адреса:

Онлайн - сайт

:Працює:

Телефон:

-

Email:

Сайт:

https://advego.com/plagiatus/

Відгуки:

Залишити відгук:
 • Ира

  Оцінка сервісу

  Очень полезная и полюбившаяся мне программа! Теперь это мой неотъемлемый помощник.
  17.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Lina

  Оцінка сервісу

  Копірайтери часто стикаються з тим, що замовники контенту вимагають перевіряти результат певним сервісом. Так я познайомилася з Advego Plagiatus. Дуже зручна платформа, користуюся вже не один рік.
  15.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Елена

  Оцінка сервісу

  Программа безумно долго работает. Мой диплом с введения по заключение объемом на 60 страниц проверялся больше 4 часов
  13.02.2023

  Оцінка сервісу

 • Оля

  Оцінка сервісу

  Проверяла работу на этом сайте, все хорошо, проверка была глубокой, что дало возможность немного ее изменить.
  27.01.2023

  Оцінка сервісу

 • Марія

  Оцінка сервісу

  Не можу сказати, що цей інструмент гірший або кращий за свої аналоги, але свої функції він виконує на відмінно.
  24.08.2022

  Оцінка сервісу

 • Inna

  Оцінка сервісу

  Для меня Адвего показалась не самой привлекательной программой, но при этом понимаю, что свои плюсы есть и если работать с ней дольше, вероятно, будет проще.
  27.06.2022

  Оцінка сервісу

Advego Plagiatus – це програма, яка дозволяє безкоштовно перевірити вашу роботу на плагіат. Plagiatus працює без обмежень по об’єму текстів. Програмою можна користуватись встановивши її на комп’ютер або ж на он-лайн платформі.

Перевірка на Advego дасть змогу знайти у тексті не унікальні фрази, слова та речення, які співпадають з Інтернет ресурсами.

Як перевірити текст в Advego Plagiatus

Для того аби перевірити ваш текст на плагіат – достатньо просто увійти на он-лайн платформу сайту, наступним кроком буде авторизація, це необхідно для збереження ваших текстів та результатів перевірки, далі копіюєте текст, який бажаєте перевірити, вставляєте його у форму перевірки, натискаєте «перевірити» та очікуєте на результат.

Для того, аби «сподобатись» алгоритму он-лайн перевірки, рекомендуємо використовувати декілька джерел для написання ваших робіт, позбудьтеся води в тексті, тобто не потрібної та неважливої інформації, це лише нашкодить вашій роботі. Все має бути лише чітко і по суті. Не використовуйте чужу інформацію, сервіс перевірки на анти плагіат відразу помітить таке піратство.

Ціна перевірки

Advego Plagiatus – займається не лише перевіркою робіт на плагіат, а й написанням текстів на замовлення, статей та перекладів.

Он-лайн платформа дозволить лише декілька разів перевірити свій текст безкоштовно, в іншому разі вам доведеться платити за перевірку, проте ціни на сервісі цілком вигідні. Так наприклад перевірка тексту на Плагіат коштуватиме вам від 3 грн. за 1000 символів. Для того, щоб внести кошти на платформу необхідно поповнити рахунок, а зробити це можна лише на сайті.

Як обійти сервіс

Той, хто хоча б один раз писав текст, який в майбутньому мав пройти обов’язкову перевірку на плагіат – хоча б один раз задумувався, як же його обійти. Проте чи варто це робити? Якщо ми говоримо про Advego Plagiatus, то зробити це не вдасться, адже сервіс перевірки відразу виявляє перестановку слів місцями, вставку спеціальних символів, використання сервісу «Обхід Анти плагіату» та зміну відмінків і часів. Сервіс відразу при перевірці виділяє такі зміни яскравим кольором.

Тому рекомендуємо писати перш за все власні унікальні тексти.