Text.ru

Text.ru
67

Загальний рейтинг антиплагіату

Адреса:

Онлайн - сайт

:Працює:

Телефон:

-

Email:

Сайт:

https://text.ru/

Відгуки:

Залишити відгук:
 • Алина

  Оцінка сервісу

  Перевіряла курсову на плагіат, перевірка на унікальність відбулася за кілька хвилин, тому рекомендую.
  06.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Андрей

  Оцінка сервісу

  Отличный помощник для тех, кто пишет тексты. Рекомендую ли своим друзьям: да. Производится подсчет символов, проверка орфографии и проверка уникальности.
  01.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Маша

  Оцінка сервісу

  Нормальний сервіс для перевірки текстів.
  18.01.2023

  Оцінка сервісу

 • Поліна

  Оцінка сервісу

  Тяжка й не зрозуміла платформа, вважаю, що існуують більш кращі сервіси для перевірки студентських дипломних робіт.
  09.12.2022

  Оцінка сервісу

 • Оксана

  Оцінка сервісу

  Незручний сервіс! НЕДОЛІКИ: Перевірка на унікальність жахлива, ціни просто шалені, по-іншому не сказати
  01.11.2022

  Оцінка сервісу

 • Lina

  Оцінка сервісу

  Хоч ця біржа вже досить довго існує, але дізналася я про неї лише рік тому. Шкодую тільки про одне: що не попалася вона мені раніше. Якби таке трапилося було б просто чудово. Біржа мені подобається, перевіряю тексти регулярно.
  23.10.2022

  Оцінка сервісу

Text.ru – це сервіс он-лайн перевірки текстів на унікальність.

На сьогоднішній день даний сервіс є одним із кращих у своїй перевірці, а все тому що він найбільш точно і якісно визначає унікальність текстів в порівняні з іншими сервісами.

Окрім того, платформа text.ru визначає в текстах орфографію, допущені помилки, кількість символів та SEO аналіз тексту. А також на сайті можна замовити рерайт та написання тексту на будь-яку тему.

Як перевірити текст у Text.ru

Навіть не дивлячись на те, що останнім часом сервіс text.ru став платним, він і донині залишається найпопулярнішим у своєму використанні. Якщо не реєструватися на сайті, то сервіс дозволить перевірити безкоштовно тільки три рази свої тексти.

Звісно, якщо вам потрібна разова перевірка тексту, то реєструватися і платити за це гроші, вам просто немає сенсу. Проте, якщо ви студент, копірайтер або той, хто працює з текстами на постійній основі, то вам просто необхідно пройти авторизацію сайту.

Для того, щоб перевірити свій текст необхідно зайти на сайт, обрати функцію перевірки на унікальність, вставити потрібний текст у поле та запустити перевірку. І все, очікуєте на результати. Не хвилюйтеся, якщо раптом ваш тест перевірятиметься декілька хвилин, це означає те, що ви не одні в даний момент запустили перевірку, тому сайт може бути перевантаженим.

Ціна перевірки

Як ми вже і вказали вище, сайт дає можливість перевірити свій текст безкоштовно тільки тричі. Після цього вам прийде сповіщення про те, що ліміт безкоштовних перевірок вичерпано, сайт запропонує вам авторизацію та плату за подальше використання сервісу.

На сайті ви можете купити так звані пакети сервісів, в залежності від того, який пакет ви придбаєте, такі можливості у вас і будуть. До прикладу найдешевший пакет коштуватиме 7852 грн., тут ви отримуєте можливість перевірки 200 тисяч символів.

Більш детальніше із розцінками, можна ознайомитися на самому сайті text.ru.

Як обійти сервіс

Взявши до уваги те, що сайт досить ретельно перевіряє тексти на унікальність, можемо сказати, що не завжди є можливість обійти сервіс. Адже звіт про перевірку показує фрагменти, які були взяті із інших джерел.

Проте, зробивши якісний рерайт своєї роботи цього можна запобігти. Але ми рекомендуємо писати власні тексти, і вони будуть найунікальніші.