Unicheck

Unicheck
80

Загальний рейтинг антиплагіату

Адреса:

Онлайн - сайт

:Працює:

Телефон:

-

Email:

Сайт:

https://unicheck.com/uk-ua

Відгуки:

Залишити відгук:
 • Lina

  Оцінка сервісу

  Все рефераты и прочие работы проверяю только здесь. Платформа максимально простая и эффективная.
  14.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Юлія

  Оцінка сервісу

  Нормально, користуюся платформою вже не вперше, нічого незвичайного, але й нічого поганого.
  29.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Надія

  Оцінка сервісу

  Дорого і не зрозуміло, можливо мені не пощастило, але розібратися не змогла.
  20.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Тетяна

  Оцінка сервісу

  Подобається Unicheck, свої роботи перевіряю тут регулярно.
  07.06.2022

  Оцінка сервісу

 • Алла

  Оцінка сервісу

  Интерфейс программы Юничек Антиплагиат отличается от других известных сервисов, как Антиплагиат ру, ЕТХТ, Текст ру, мне лично очень нравится, поэтому пользуюсь только этим сайтом.
  13.03.2022

  Оцінка сервісу

Unicheck – це он-лайн сервіс, який запобігає використанню плагіату.

При перевірці тексту, сервіс формує звіт, де чітко вказаний відсоток унікальності тексту та виділяє всі збіги речень з Інтернет джерелами. Програма перевіряє кожен документ порівнюючи його з мільярдами Інтернет джерелами, тому для перевірки своїх робіт Unicheck можуть використовувати як студенти, викладачі, так і журналісти разом із письменниками.

Як перевірити текст в Unicheck

Для того, аби скористатися послугами сервісу, необхідно пройти реєстрацію.

Unicheck працює лише в он-лайн режимі, і доступний багатьма мовами, такими як українська, англійська, німецька, французька та ще багатьма іншими.

Для того, аби перевіряти свої тексти, достатньо налаштувати програму лише один раз, усі її функції стануть доступними уже після завершення налаштування.

Щоб приступити до перевірки свого тексту варто завантажити файл або скопійований текст у поле перевірки, запустити перевірку та очікувати на результати. Як правило, роботи – програма перевіряє 2-4 хвилини. Після цього ви отримуєте повноцінний звіт про ваш текст.

Ціна перевірки

Якщо не реєструватися на сервісі, то Unicheck дозволить безкоштовно перевірити текст всього лише на 200 символів. Проте, зареєструвавшись, ви відчуєте усі переваги та привілеї програми.

В тому числі й більш розширені можливості перевірки текстів.

До прикладу, за перевірку тексту, що містить 100 сторінок, ви заплатите 15$, вартість перевірки можна розрахувати на самому сайті сервісу Unicheck.

Але пам’ятайте, оплата за надання доступу до системи не підлягає поверненню.

Як обійти сервіс

Навряд чи вийде обійти даний сервіс, адже сервіс розпізнає заміну слів у тексті, використання спеціальних шрифтів і символів та інші маніпуляції, котрі були помічені у тексті.

Також детальний звіт перевірки видає саме ті фрагменти тексту, де виявлені хоч якісь текстові збіги. Проте, якщо зробити якісний рерайт тексту, у якому були виявлені фрагменти плагіату, то такого можна запобігти.

Але тут потрібно дуже добре зосередитися на редагуванні не унікальних фрагментів. Адже якщо якісно виконати рерайт свого тексту, то є шанс, що сервіс не помітить такого.