UNIK

UNIK
100

Загальний рейтинг антиплагіату

Адреса:

Онлайн - сайт

:Працює:

Телефон:

-

Email:

Сайт:

https://unik.org.ua/

Відгуки:

Залишити відгук:
 • My name is Julia

  Оцінка сервісу

  Цей новий сервіс просто завоював моє серце, дякую, що робите студентів щасливішими.
  26.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Alinka

  Оцінка сервісу

  Була приємно здивована, коли викладач порадила мені цей сайт, тепер розумію чому. Перевірка проходить швидко, якісно й детально.
  25.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Оксана Волкова

  Оцінка сервісу

  Тепер Унік став моїм улюбленим сайтом для перевірки текстів)))
  20.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Оленка

  Оцінка сервісу

  Хороший сервіс для перевірки рефератів, дипломних та курсових а головне дешевий.
  18.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Ірина Дмитрівна

  Оцінка сервісу

  Шукала де первірити курсову роботу, натрапила на цей сайт, перевіркою задоволена. Рекомендую.
  10.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Дмитро

  Оцінка сервісу

  Навіть не знаю, що було б аби не первірив роботу на Unik, інші програми показали високий відсоток унікальності, але платформа Unik зробила детальну перевірку курсової, це дало змогу допрацювати деякі нюанси, що стосувалися унікальності. Дякую розробникам, що турбуються про студентів, ще й за такі малі кошти.
  04.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Lina

  Оцінка сервісу

  Нарешті я знайшла той сами ідеальний сайт для перевірки своїх SEO текстів, неймовірно порадувало те, що сервіс український.
  01.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Лоліта

  Оцінка сервісу

  Завдяки вашому сайту перевірила роботу на унікальність, не вистачало лише 2% для допуску до захисту Дипломного проекту. Але завдяки Unik моя робота була допрацьована. Дуже вам дякую за якісний сервіс, що в змозі рятувати студентів.
  30.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Ксенія

  Оцінка сервісу

  Це найкраща платформа у своєму функціонуванні для перевірки курсових проектів. На жаль, інші платформи коштують немалих грошей. А тут всі зірки зійшлися в одне ціле, ціна та якість перевірки на найвищому рівні. Рекомендую усім студентам Unik. Кращого сайту для перевірки робіт ви не знайдете.
  26.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Nintego

  Оцінка сервісу

  Unik мені порадила подруга, тепер користуватимуся ним завжди.
  09.03.2023

  Оцінка сервісу

 • Іван

  Оцінка сервісу

  Сервіс просто вогонь, дуже класний.
  21.02.2023

  Оцінка сервісу

 • Едуард

  Оцінка сервісу

  На жаль більшість нормальних сайтів для перевірки дипломних робіт російські, тому був дуже радий, що знайшов український продукт, який дуже мені допоміг.
  02.02.2023

  Оцінка сервісу

Unik вже давно займає окреме місце у серцях своїх користувачів, оскільки творці платформи потурбувалися, щоб вона була максимально зручною у своєму використанні кожному, хто потребує допомоги у перевірці тексту.

Перевірка тексту на Unik дає змогу віднайти у тексті ті фрагменти, слова та речення, які співпадають з іншими Інтернет ресурсами. А новітньо-розроблений алгоритм перевірки плагіату в реальному часі дозволяє знайти схожість зі статтями, які вже були опубліковані у мережі Інтернет. Ця чудова функція дозволяє захистити вас від плагіату та наочно показати, який фрагмент тексту потребує вашого доопрацювання.

Як перевірити текст на платформі Unik

Для того, щоб розпочати перевірку своєї роботи, не потрібно докладати зайвих зусиль, варто лише увійти на платформу unik.org.ua, завантажити файл, який буде перевірятися, оплатити зручним вам способом кількість сторінок та отримати детальний звіт про перевірку на електронну пошту.

Проте існує й ще один спосіб перевірки вашої роботи, шлях до неї пролягає через чат-бот у додатку Telegram. Не варто хвилюватися, що це складно й не зрозуміло, ви просто прикріплюєте файл у чат, оплачуєте кількість сторінок, і очікуєте результат перевірки.

Всього декілька кліків і ваша робота буде перевіреною, адже тут не потрібні додаткові клопоти та зусилля. Unik максимально зручна й комфортна у своєму користуванні платформа.

Ціна перевірки

Оскільки розробники платформи потурбувалися за доступну ціну перевірки робіт на сайті Unik, то для студентів вона сягає всього лише 2 грн. за одну сторінку. Перевірка на плагіат завжди проходить швидко та точно.
Викладачі, студенти, лектори, професори та інші організації, теж без зайвих проблем зможуть скористатися послугами сервісу за найвигіднішими цінами. Для цього необхідно лише відправити запит на перевірку, після чого у вас буде можливість неодноразово користуватися платформою.

Як обійти сервіс

Той, хто писав текст, який в майбутньому мав пройти обов’язкову перевірку на плагіат – хоча б один раз задумувався, як зробити свій текст унікальним. Домогтися цього можна завдяки якісному рерайту своєї роботи. Використовуйте лише якісні джерела інформації, але зміст переписуйте власними словами. Проявляйте авторство, вставляйте у текст власні суб’єктивні висновки та комбінуйте різні джерела теорії.