Автошкола Александров

Автошкола Александров
0

Загальний рейтинг університету

Адреса:

вул. Нестерова 3

Місто:

Телефон:

+380963530000

Кількість студентів:

1100

Сайт:

alexandrov.com.ua/ru

Відгуки

Залишити відгук


Детальніше про школу

Автошкола Александров – це київська школа, котра займається підготовкою водіїв із 1999 року.
Теоретична частина занять надається у будь-якій зручній для вас формі, є он-лайн, а є заняття ранкові, денні, вечірні та групи вихідного дня.

Навчальних програм є три, Мінімальна, Керуюча та Стандарт. Це дає змогу обрати саме ту програму, яка буде вигідною саме вам.
Процес отримання прав складається з декількох етапів: ви проходите теоретичну підготовку у автошколі, складаєте теоретичний іспит в МРЕО, проходите уроки водіння у автошколі, складаєте внутрішній практичний іспит, далі складаєте практичний іспит в ТСЦ, ну і нарешті отримуєте водійське посвідчення.

Якщо ж ви бажаєте пройти теоретичну частину он-лайн, то це не є проблемою, такі заняття ви можете проходити у додатку ZOOM, але практичну частину доведеться проходити на майданчиках і вулицях міста.

Ціни автошколи

Як уже було вказано вище, навчальна програма поділяється на 3 складові, Мінімальна, Керуюча та Стандарт.

Мінімальна програма – передбачає в собі повний курс навчання 5 тижнів, 20 уроків по 60 хвилин, а ціна такої коштуватиме від 13990 грн. Все залежить від того, які форму навчання ви обирете.

Керуюча програма – передбачає повний курс навчання 5 тижнів, 30 уроків водіння по 60 хвилин, вартість такої програми від 17990. В залежності від форми навчання.

Стандарт – теж передбачає 5 тижнів навчання, щоправда кількість уроків тут значно більша, ви отримуєте 40 занять по 60 хвилин. Ціна такої вартуватиме від 21990 грн.

Приємним є те, що школа дає можливість розділити вартість навчання на чотири платежі.

Також школа дарує приємний бонус усім новачкам, ви отримуєте перші два заняття абсолютно безкоштовно, але якщо з якихось причин саме навчання, або його формат не сподобалися, то школа поверне вам внесені кошти за навчання.

Відгуки про школу

Вони є абсолютно різні, комусь не сподобалися тривалість занять та подача матеріалу, хтось був задоволений теоретичною частиною, а от із практичною виникали питання.

Проте є й ті, хто отримав задоволення від навчання у даній школі.

Але звісно ж, перед тим, як почати навчання у Автошколі Александров, радимо більш детальніше ознайомитися із відгуками про школу.