Автошкола Карат

Автошкола Карат
0

Загальний рейтинг університету

Адреса:

Пр. Тимошенко, 21, корпус 12-а, 4 поверх

Місто:

Телефон:

+380982797777

Кількість студентів:

1100

Сайт:

autoshkola.com.ua/ua/

Відгуки

Залишити відгук

Детальніше про школу

Карат – це та Автошкола, навчання у якій буде не тільки якісним, а ще й зручним для кожного.

За час свого існування, а це вже 23 роки, автошкола випустила вже понад 32130 досвідчених водіїв. І не дивно, адже у школі працюють висококваліфіковані викладачі та інструктори.

Навчальних програм є декілька, Теорія он-лайн, Практичний курс, та Стандарт, це дає змогу обрати саме ту програму, яка підійде саме вам.

Для того, аби отримати водійське посвідчення саме у Караті, перш за все вам необхідно записатися на навчання, це можна зробити як на сайті, так і по телефону, далі складаєте розклад занять, навчаєтеся теоретичної частини, далі на вас чекає практична частина, здаєте іспит у ТСЦ МВС, і вже потім складаєте головні іспити у комітеті МВС. А далі ви отримуєте свої омріяні права.

Усі курси студенти проходитимуть у комфортабельних та оснащеними всім необхідним аудиторіях, а практичну частину здобуватимуть на новітніх автомобілях.

Ціни на навчання

Так як люди приходять у Карат за знаннями, а не за правами, то й навчальних програм є декілька. Це дає можливість обрати зручну та комфортну програму навчання кожному.

1. Теорія он-лайн – курс теорії триває 63 години, ви отримуєте живі лекції із викладачем, доступ до навчальної платформи автошколи, навчаєтеся 1 місяць, а час проведення занять можете обрати самі, це може бути ранок, вечір або ж вихідні. Вартість такої програми 6000 грн.

2. Практичний курс – розрахований здебільшого для тих, хто вже володіє теорією, бо теоретичної частини тут не передбачено. Ви отримуєте від 20 практичних занять, відвідати які зможете щодня, із 07:00 до 21:00.

3. Стандарт – тут ви отримуєте: теорію + практику, курс теорії 63 години та від 20 практичних занять. Лекції можете відвідувати ранішні, денні та вечірні. Вартість такої програми від 17000 грн., але у вартість входить здача автомобіля на іспит та паливо-мастильні матеріали.

Відгуки про школу

У своїх відгуках випускники автошколи вказували, що навчання проходило якісно та ефективно, викладачі чітко та ясно подавали матеріал, а інструктори допомагали у практичній частині занять. Але є й ті, кому навчання не сподобалося, за словами випускників – інструктори не дотримувалися часу практики, а деякі викладачі викладали не так, як хотілося б.

Проте, перш ніж записатися на навчання, радимо більш детальніше ознайомитися із відгуками про дану Автошколу.