Інтерактивна автошкола онлайн

Інтерактивна автошкола онлайн
0

Загальний рейтинг університету

Адреса:

Онлайн

Місто:

Телефон:

+380671032800

Кількість студентів:

950

Сайт:

ucavtoshkola.com.ua

Відгуки

Залишити відгук

Детальніше про школу

Інтерактивна автошкола он-лайн – це всеукраїнська школа, навчання в якій можна проходити з будь-якої точки України. Навчання у автошколі проходить досить цікаво та інтерактивно.

Для того, аби почати навчання у школі, достатньо просто залишити заявку на сайті, та обрати зручний для себе час занять, які є денними, вечірніми та вихідними. Навчання з ПДР проходить у додатку ZOOM, тож є можливість вивчати інформацію з телефону, планшету або ж ноутбуку, при цьому сидячи просто у кафе, офісі або вдома.

Коли ж прийде час до практичних занять, школа підбере вам інструктора будь-де, але якщо ви захочете обрати його самі – нема проблем.

Навіть якщо ви пропустите он-лайн урок, нічого страшного, ви матимете можливість пройти його повторно та відпрацювати у режимі реального часу.

Ціни на навчання

Вартість навчання у автошколі он-лайн є досить вигідним, і включають в себе такі тарифи:

Тариф «Базовий он-лайн» - навчання проходить у ZOOM, включає в себе 14 занять, персональну підтримку тренера з ПДР, повний супровід до отримання прав, але в ціну школи не входить вартість водіння.

Тариф «Оптимальний» - навчання проходить у ZOOM разом із експертом ПДР, ви отримуєте підручник з правил дорожнього руху, допомогу при проходженні медкомісії та повний супровід аж до отримання прав.

Тариф «Військовий» - кількість місць на навчання обмежена, і передбачає в собі безкоштовне навчання тільки жінок-військовослужбовців ЗСУ, заняття проходять у ZOOM, при цьому є повний супровід до отримання прав та персональна підтримка тренера із ПДР.

Вигідним є те, що школа дає можливість оплатити навчання частинами без жодних відсотків та переплат.

Відгуки про школу

Оскільки у школі проходили навчання відомі блогери, то їхні відгуки про школу цілком задовільні, адже вони надали перевагу саме он-лайн навчанню, за їхніми словами заняття проходило цікаво, а матеріал подавався якісно. Але знайшлися й ті, кому програма видалася надто «прісною», тобто не глибинною, а поверхневою.

Проте, все ж ми рекомендуємо більш детальніше ознайомитися із відгуками, перш ніж розпочати своє навчання у Інтерактивній школі он-лайн.