Онлайн автошкола Час

Онлайн автошкола Час
100

Загальний рейтинг університету

Адреса:

Онлайн школа

Місто:

Телефон:

+380685089184

Кількість студентів:

500

Сайт:

autoschool-online.com.ua/index.html?home_6=#home_6

Відгуки

Залишити відгук
  • Світлана

    Оцінка університету

    Всім рекомендую цю автошколу. Процес навчання продуманий до найменших деталей. Можна слухати лекції викладача в прямому ефірі або навчатися самостійно. Мені надали навчальний план, який треба було виконати. Чудові сучасні відеоуроки, тести. Іспит склала з 1 спроби за 8 хвилин без жодної помилки! Особлива подяка викладачу Максименку Євгену Вікторовичу. Професіонал вищої категорії! Все зрозуміло, доступно, легко і просто
    24.01.2023

    Оцінка університету

Детальніше про школу

Автошкола Час – це школа, яка проводить навчання дистанційно, що є досить зручно у нинішній час. Лекції проводяться у прямому ефірі в додатку ZOOM, також лекції можна пройти на сайті або в додатку школи. Набір на навчання проводиться постійно, а реєстрація відбувається кожні два тижні.

Етапи подання заявки для навчання – дуже прості, ви подаєте заявку в он-лайн школу, вивчаєте теорію дистанційно, складаєте іспит з теорії у СЦ МВС, подаєте заявку на практику у будь-яку автошколу України, проходите курс практичного водіння, складаєте іспит з водіння і ось нарешті, водійські права у вас в кишені.
Але навіть якщо ви вже проходите курс навчання в іншій автошколі, нічого страшного, можливо саме Автошколи Час – лекції вам подобаються більше, у такому разі документи про закінчення школи ви отримуєте у своєму закладі, а курс проходите у Часі, для цього достатньо просто активувати підписку.

Ціни на навчання

Вартість навчання у школі визначається за двома схемами, перша: Стандарт, ціна якої 5490грн. та друга: Економ, її ціна від 4900 грн.

У курсі Стандарт ви отримуєте: підключення до навчальної групи Автошколи, підписку на сайт від 3х місяців, лекції, які викладач проводитиме у додатку ZOOM, відео уроки ПДР та уроки з безпеки дорожнього руху. Також матимете можливість ознайомитися з інформацією, щодо етики водіїв, безпеки водіння, як уникати ДТП, консультації ну і звісно ж матимете свідоцтво про те, що ви пройшли курс теорії.

У варіанті Економ, а він здебільшого підходить для тих, хто навчається в інших автошколах, але лекції вивчає у Часі, ви отримуєте підписку на сайт від 1 до 6 місяців, лекції викладача в записі, відео уроки ПДР, автотранспортне право, інформацію щодо надання допомоги при ДТП та як уникати ДТП, а ще отримуєте екзаменаційні тести МВС.

Відгуки про школу

Щодо відгуків, то звісно ж, вони є цілком різні, комусь не сподобався виклад матеріалу, а комусь навпаки, підійшло все, від додатку до викладу навчальних лекцій.

Для багатьох підійшов формат саме он-лайн навчання, тому люди у відгуках були цілком задоволені таким навчанням.

Але звісно ж, перед тим, як записатися на навчання, радимо більш детальніше ознайомитися з відгуками про дану школу.