Агентство Магістр

Агентство Магістр
50

Загальний рейтинг сервісу

Адреса:

Online-сервіс

:Працює:

Офіційно

Телефон:

0 800 330 485

Сайт:

magistr.ua

Відгуки:

Залишити відгук:
 • Алина

  Оцінка сервісу

  Я заказывала на magistr.in.ua реферат и осталась недовольной их работой. Заказала 80 % оригинальности - они сделали 72 %, заказала 10 страниц текста - они сделали 8. Это ничуть не касается менеджера. Если бы не она, я бы вообще поставила неуд сайту, поскольку она делала все что могла. Свои недочеты исправили, но это стоило моих нервов.
  11.08.2022

  Оцінка сервісу

 • Вита

  Оцінка сервісу

  Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
  11.08.2022

  Оцінка сервісу

Детальніше про Агенцію

«Магістр» - це Агенція, яка займається написанням магістерських дисертацій, дипломів магістра/бакалавра, складання бізнес планів та інших студентських робіт, за якість яких можна зовсім не турбуватися. Адже написанням таких робіт займаються виключно професіонали, це і викладачі, і аспіранти, а також кандидати наук, провідних ВУЗів України. Тому фахівці з більш ніж 10-річним стажем справляться з будь-якою складністю заданої роботи. А усі закінчені завдання, матимуть високий рівень унікальності.

Усі правки та коригування, що стосуються робіт – вносяться безкоштовно.

Завдяки зручному інтерфейсу особистого кабінету, зробити замовлення для виконання роботи зовсім не складно. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, заповнити анкету та перейти до замовлення потрібного завдання.

Ціни магістерських робіт

Ціни на виконання робіт починаються від 80 грн. Вартість може коливатися, в залежності від обсягу, складності завдання, унікальності та терміну виконання. Автора своєї роботи ви можете обрати від викладача до кандидата наук.

Залишена заявка на виконання замовленої роботи зовсім не зобов’язує оплачувати роботу відразу, адже передоплата здійснюється лише після того, як ціна вже узгоджена. Але якщо заявлена вартість на роботу для вас зависока або з певних міркувань не влаштовує вас, то ви з легкістю можете скасувати ваше замовлення на виконання, або ж обрати менш досвідченого автора для її виконання.

Агенція турбується про своїх замовників та цінує їх, саме тому при наступних замовленнях надаються знижки до -10%.

Відгуки про Агенцію

Щодо залишених відгук, то вони є різні, але є студенти, які залишилися задоволеними Агенцією «Магістр». У своїх відгуках вони вказували інформацію про те, що роботи були виконані унікально, швидко, грамотно та з дотримання усіх вимог написання. У написанні робіт, автори також дотримувалися усіх запитів та задач, які встановили наукові керівники своїм студентам.

Але звісно ж перед замовленням робіт, радимо вам більш детальніше ознайомитися з відгуками про Агенцію.

За словами студентів, майже усі написані дисертації авторами агенції мали хороший результат.