Clever Study (Клевер Стади)

Clever Study (Клевер Стади)
67

Загальний рейтинг сервісу

Адреса:

Online-сервіс

:Працює:

Офіційно

Телефон:

095-305-66-61

Сайт:

cleverstudy.com.ua

Відгуки:

Залишити відгук:
 • Іван

  Оцінка сервісу

  Хочу залишити позитивний відгук про компанії, сподіваюсь, що це не сервіс конкурента Клєвера, як реф-рейтинг. Реально виручили в цей скрутний час та написали диплом за реально доступну ціну, вдячний їм за допомогу, цей відгук - підтримка в розвитку компанії, адже це мінімально те, що можу зробити в знак подяки їх. Власники - молодці, що стараєтеся та робите студентське життя легшим!
  27.04.2023

  Оцінка сервісу

 • Alina

  Оцінка сервісу

  Ні за що не рекомендую цю «компанію» для співпраці. Менеджери будуть завіряти, що роботи будуть виконані якісно і на найвищому рівні. В кінцевому результаті Вам надішлють роботу мало того що не за планом, який вони вам надішлють на початку. Та ще й не за вимогами, які зазначені в методичці. Гроші вам ніхто не поверне, обумовлюючи це тим що «критика зі сторони студентів не є конструктивною, тому чекаємо на правки від викладача». Завіряю вас, роботи цієї контори соромно комусь показувати, мовчу про те щоб надіслати викладачам. В підтримці вам будуть просто читати скрипт, як галімий продажник.
  11.09.2022

  Оцінка сервісу

 • Виктория

  Оцінка сервісу

  Привет, всем) Я молодая мама в декрете, и учусь на заочке, хочу поделиться впечатлениями о компании Clever Study, заказывала у них дипломную работу, так как не успевала сама ее сделать - малыш еще маленький, и требует достаточного внимания, мамочки меня поймут) Ну и как обычно, затянула с работой до последнего... Так как сроки были сжатые, никак не могла найти человека который мне помог бы с дипломной работой, и в очередной раз сидя инсте, увидела рекламу, и решила обратиться за услугами к ребятам. Каково было мое удивление когда менеджер огласил цену работы - она более чем устроила меня) В итоге вcе решилось в мою пользу, и теперь я - ДИПЛОМИРОВАННЫЙ СПЕЦИАЛИСТ Ребятам огромное спасибо, что они есть)Так держать)
  11.08.2022

  Оцінка сервісу

Про компанію

Якщо вам потрібна допомога у підготовці плану, редагуванні тексту, перевірці на плагіат, або ж потребуєте допомоги у написанні студентських робіт – тоді Агенція «Clever Study» допоможе вам у цьому. Якщо більш детальніше, то «Clever Study» допомагає студентам вже не один рік у написанні доповідей, лабораторних та контрольних робіт, дипломних, магістерських та курсових робіт, допомагають підвищити унікальність вашого тексту, зробити аналіз статей та розробити бізнес план.

Завдяки креативному, але у той же час простому інтерфейсу сайту – зробити замовлення на виконання робіт, буде зовсім легко.
Для того, аби залишити заявку, достатньо заповнити форму на сайті, указати контактні данні, вид роботи, предмет, дедлайн виконання та додаткову інформацію стосовно роботи, якщо така є.

Ціни на послуги

Ціни на замовлену роботу стартують від 50 грн., більш детальну інформацію про це, можна отримати на сайті «Clever Study». Але звісно ж, все залежить від виду роботи, терміну її здачі та складності. Оплата за виконану роботу здійснюється по передоплаті, для цього ви залишаєте заявку на виконання роботи, менеджер оцінює деталі замовлення, наступний крок – компанія приступає до виконання замовленого завдання, по закінченню замовник отримує скриншот про те, що робота готова. Після цього вноситься остаток вартості, і замовник отримує свою роботу у повному обсязі.

Відгуки про компанію

Якщо говорити про відгуки, то вони різняться. Є відгуки позитивні, а є й навпаки. Є студенти, яких послуги компанії цілком влаштували, бо за їхніми словами – замовлена робота була виконана швидко та якісно, а сервіс та зворотній зв'язок був на високому рівні. Але є й ті, хто не отримав потрібної унікальності та якості заданої роботи.

Тому, перед тим як зробити замовлення, радимо вам більш детальніше ознайомитися із відгуками про агенцію «Clever Study».