Наука Сервіс

Наука Сервіс
50

Загальний рейтинг сервісу

Адреса:

Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, оф. 213 (2 поверх)

:Працює:

Офіційно

Телефон:

(044) 538-11-88

Сайт:

diplom.com.ua/

Відгуки:

Залишити відгук:
 • Григорий

  Оцінка сервісу

  Хотел бы оставить отзыв о компании Наука сервис, где заказывал магистерскую работу. Во-первых, работа была сделана с нарушением сроков, о которых мы договаривались. Во-вторых, для ее написания использовались устаревшие источники. В-третьих, магистерская работа имела низкую уникальность, о чем я узнал практически на защите. Получил тройку, поэтому никому не советую сюда обращаться. Но, возможно, вам повезет больше, чем мне.
  11.08.2022

  Оцінка сервісу

 • Юрій

  Оцінка сервісу

  Замовляв дипломну роботу бакалавра, а саме розробку web-сайту інтернет-магазину. Швидко зв'язалися, узгодили технології для виконання проекту, встановили терміни, згодом дали оцінку. У ході виконання роботи узгоджувалися розділи проекту, надавалася можливість відправляти розділи на перевірку дипломному керівникові. Усі зауваження керівника швидко виправлялися. Щодо практичної частини мого диплому то виконано чудово, усі обумовлені технології були використані. Отже, всім раджу звертатися про допомогу до "Наука сервис", тут працюють кваліфіковані працівники. Щиро ДЯКУЮ Катерині за виконану роботу.
  11.08.2022

  Оцінка сервісу

Детальніше про Наука Сервіс

Агенція Наука сервіс – врятувала вже чимало студентів, котрі стикнулися із проблемою написання студентських робіт, адже агенція спеціалізується на написанні дипломів, курсових робіт, тестів, рефератів та інших видів робіт. Написанням таких робіт у компанії займаються виключно фахівці, котрі пройшли курс із підготовки різних дисциплін. Саме тому замовлені роботи будуть виконані професійно, адже виконавці поєднують у них теоретичні та практичні аспекти стосовно заданої теми.

Замовлення робіт відбувається за двома шляхами, заявку на виконання можна залишити на сайті, а можна й зателефонувати до Агенції за номерами, котрі вказані на сайті.

Ціни студентських робіт

Тут все залежить від складності завдання та швидкості його виконання. Але компанія турбується про своїх замовників, саме тому роботу може замовити кожен студент, бо ціни тут досить вигідні. Саме тому вартість замовленої роботи буде цілком доступною абсолютно кожному.

Замовити роботу можна хоч за декілька днів до її здачі, і можна не хвилюватися про те, що фахівці виконають все якісно та відправлять вам її у зазначений термін, проте ціна за швидкість такого виконання буде значно вищою.

Для того аби дізнатися вартість студентської роботи, потрібно зайти на сайт компанії, вказати вид роботи, дату її виконання, ввести свої данні, прикріпити файл із вимогами та темою роботи, далі відправити заявку на розгляд компанії. Менеджери агенції з радістю приймуть дане замовлення, озвучать ціну та повідомлять, коли робота буде виконана.

Саме тому, співпрацюючи з компанією ви можете бути впевненні в успішному виконанні того завдання, яке було надане університетом.

Відгуки про Агенцію Наука сервіс

Цілком вірогідно те, що відгуки є різні, когось послуги компанії задовольнили цілком і повністю, бо робота була виконана швидко, якісно та унікально. Усі зауваження виправлялися досить оперативно.

Але є й ті, кого агенція не задовольнила своїми послугами, за словами студентів були порушені терміни виконання, у роботі використовувався застарілий матеріал а унікальність була надто низькою.

Проте, перш ніж скористатися послугами компанії, радимо більш детальніше ознайомитися із відгуками про дану агенцію.