Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова
60

Загальний рейтинг університету

Адреса:

Житомир, просп. Миру, 22, корп. ЖВІ, 10004

Місто:

Житомир

Телефон:

(041) 225-04-91

Кількість студентів:

1118

Сайт:

zvir.zt.ua

Відгуки

Залишити відгук
 • Алена

  Оцінка університету

  Перші пів року відучився брат. Подобається все, підхід до навчання, дисципліна, умови проживання та харчування, забезпечення на високому рівні. Але є але..постійно зникають у дітей особисті речі? керівництво не реагує. Звертаюсь до командирів, начальників навести лад в казармах, можливо встановіть камери спостереження. Дуже будемо вам вдячні
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Слава Україні

  Оцінка університету

  Постійно зникають особисті речі особливо після півроку учоби . Ротний та старшина на це не звертає уваги . Керівництво ВНЗ , наведіть порядок .
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Курсант жві

  Оцінка університету

  Бурса-топ,бегать научиться каждый - кто поступит,учиться можно,только сложно.Если ты мамин сынок - оставайся дома,жви для сильных!!! Из минусов то,что вещи крадут.Все кто жалуются и ноют-не осознавали куда идут)))
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Олександр

  Оцінка університету

  Випускник 1995 року, 253 група. На ВУЗ для сильних, тут змушують вчитись, вдячний тим виклачам що дали ту базу.
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Катерина

  Оцінка університету

  Я - мати першокурсника, і дуже занепокоєна моральною стороною навчання у цьому виші. Відношення до курсантів свиняче, приниження, придирки, недотримання статуту, неповага до товариша від старшокурсників, які супроводжували до присяги, безкарність, офіцерський склад віддає накази нецензурною лайкою.. Ви шо там очманіли? Ви там патріотів виховуєте чи ідіотів?
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Геннадий Белогуров

  Оцінка університету

  Я был здесь старшим преподавателем как только Училище стало выше, после 13 лет работы в ВИРТА. Наша кафедра была создана с нуля по образу кафедр Харьковской акаде- мии, поэтому у нас не было тяжести среднего училища, которым страдали другие кафедры. Им переформироваться не так просто. .. Сейчас статус повышен до института, но несмотря на этот балет с карабинами, меня возмущают, Голомша самые негативные чувства! О чем думает начальство, демонстрируя этот позор даже иностранным офицерам? И отдайте это время курсантам на работу в ВЧК на кафедрах, даже на культурный отдых! НЕ позорьтесь на весь мир своей бездарностью и беспомощностью! Выросло количество преподавателей со степенями, но при такой ‘голове’ рыба только портиться быстрее .Схоже, что ей, ‘голове’, абсолютно все равно.
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Толя

  Оцінка університету

  Читаю коментарі всяких невдах і посміхаюся :) Закінчив ВВНЗ з відзнакою, чудова школа життя, кує силу волі і духу! Викладачі все відмінні! Світ не без муТаков – але їх всюди вистачає. Давня історія, традиції, .. а дідівщину в армії ніхто не відміняв і не відмінить, це частина традиції, вона наше все. Все і для армії РФ і США, для Спарти. Нікого в ‘ж..пу» не цілували і не будуть в армії, не дитячий сад – за тобою ходити не будуть … А лікарі там нормальні, як всюди, чай не санаторій ‘Ромашка’! Зробили мені операцію, шрам на 15см, але жодного разу не було рецидиву. Запалення легенів – не біда, лікують там завжди! Студентські скажу – якщо ви нормальні хлопці то проблем з курсантами ніяких немає, сам дружив і з хлопцями і з дівчатами. Це вже все в ваших руках. ‘Краще бути озарной кака..шкой ніж похмурим г … ном!’ Сцикун тут не місце! Інститут готує найкращих – інженерів, офіцерів, майбутніх бізнесменів, дипломатів !!!
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Курсант

  Оцінка університету

  Закінчуючи 5 курс, можу сказати одне, попри різні ситуації, які тут виникали, негативні, позитивні, маючи патріотизм в серці та віру у краще своєї держави, ти витерпіти зможеш все, а по закінченню стати офіцером та Людиною з високої літери. Інститут навчив мене багато чому, впершу чергу людяності, відповідальності, справедливості. Ті всі коментарі нижче, про ‘бурсу’, ‘побір грошей’, ‘прибирання території’ і тд писали або мамині синки, яким слід було і далі сидіти під маминою спідницею, а не йти в військовий інститут, або мами,які виховали морально слабку дитину, і не вслідкували за тим, що їхній син/донька не здатний з цим справитися. Тут місце лише для кращих. Для еліти Збройних Сил України. Слава Україні!
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Маша

  Оцінка університету

  Інситут- марна трата часу!!!!! Щоб там навчатись, потрібно багато сил, терпіння, грошей, а також, якщо ти контрактник або контрактниця, то можеш на 5 років забути про особисте життя, сім’ю, вихідні. Начальство на все закриває очі! Маєш проблеми- рішай після закінчення робочого дн (P.S. Кінець робочого дня закінчується тоді, коли відпустять. Це приблизно в годин 20:00 може бути і пізніше. Хотя, вони на на приймальній комісії обіцяють з 8:30-14:00, не вірте!!! Вони тільки заманюють!!!) На рахунок зарплати-що хочуть той роблять,схотіли видали,схотіли не!!! Є СТАТУТ, до якого повинні рівнятись… але, вони його не ‘соблюдають’ . Столова,то теж окремий нюанс, хотя по натовським стандартам. Вообщем тікайте з його, бо посивієте передчасно!!!
  10.08.2022

  Оцінка університету

 • Іван Іванович

  Оцінка університету

  Це не навчання, і не інститут це Зона, де панує статут і совок, затяги від першого по п’яті курси, дибільні розпорядження відношення оф. Складу до курсантів як до срочніка, усі 5 років, постійні закриті звільнення, дибільні зауваження від начальника патруля, капля в морі, якщо ваші діти хочуть сюди поступати, категорично не рекомендую цей ВВНЗ, показуха тут і пропаганда працює на 100%, з цим вони справляються, але 5 років строгого режиму… Батьки задумайтеся над навчанням своїх дітей у цьому ввнз…, не ламайте своїм дітям життя.
  10.08.2022

  Оцінка університету